Hikmet ile Ayna

- Alıntı-Hikmet ile Ayna - kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Mustafa Solmaz
DOSYA BOYUTU
3,81 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786057987204

Bir Hikmet ile Ayna kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Hikmet ile Ayna kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Mustafa Solmaz tarafından yazılmıştır.


Bilinmez iki zıt kutupdaydı Hikmet. Bedeni yanarken ruhu üşüyordu. Geceleri nurda, gündüz karanlıktaydı. Aklı doydukça kalbi kusuyordu. Geçmez bir ikindi vaktindeydi sanki. Ne tam tepedeydi güneş ne de batıyordu. Ölümün ensesinde, hayatın kafesindeydi, hissedebiliyordu. Gönlü ısındıkça aklı soğuyordu, ama ne zaman gök gürlese rahatlıyordu ruhu. Rabbinin gücünü, zalimlerin güçsüzlüğünü hatırlatıyordu ona. Ve planların üzerinde bir plan olduğunu...Gök gürültüsünden zalim korkardı. ''Sen korkma, zalim olma ey nefsim'' diye tembihliyordu kendisini. Bir yıldırım düşüyor, gök gürlüyor ve haykırıyordu: ''Ey insanlar, Allah dilerse sizi yok edip yerinize başka varlıklar getirebilir. Allah bunu yapmaya gerçekten kadirdir''.  Nisa-133(Tanıtım Bülteninden)  


24 TL. Bilinmez iki zıt kutupdaydı Hikmet. Bedeni yanarken ruhu üşüyordu. Geceleri nurda, gündüz karanlıktaydı. Aklı doydukça kalbi kusuyordu. Geçmez bir ikindi vaktindeydi sanki.