1 Kişilik Dev Kadro

15 TL. "O ne yazdıysa, O neyi nasip ettiyse onu yaşadım.". Her gökyüzüne baktığında oradaki yıldızlar kadar uzak sandığı hayaline nasıl ulaştığının rehberi niteliğinde bu kitap…

Responsive image
YAZAR
Nermin Ceri
DOSYA BOYUTU
10,69 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786052280508

Bir 1 Kişilik Dev Kadro kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! 1 Kişilik Dev Kadro kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Nermin Ceri tarafından yazılmıştır.


“O ne yazdıysa, O neyi nasip ettiyse onu yaşadım.”Her gökyüzüne baktığında oradaki yıldızlar kadar uzak sandığı hayaline nasıl ulaştığının rehberi niteliğinde bu kitap… O, MİT görevlisi bir dedenin torunu. Bomba uzmanlığından basın danışmanlığına, oradan da kanserli olduğu halde ümidini kesmeden verdiği mücadelesine kadar yüreğini sonuna kadar açmış bir kadının gerçek yaşam hikâyesi… Babasına duyuramadığı çığlıkları: “Sence ben seni, gidişinden sonra affedebildim mi? Beni, imkân varken imkânsız hale getirişini kabullenebildim mi? Yüreğimde açtığın yaralar tamir olabildi mi?” Üvey annesinin elinden aldığı mirası... Hiçbir kalıba sığmayan yoğun tempodaki iş hayatı: Sürmanşete çıkan istihbarat gazeteciliği, Manukyan’la tanışması... ABD eski başkanı Bush’un özel uçağı Air Force One’da yaşadığı sıradışı tecrübeleri…  Şöhrete ulaştırıp servetlerine servet kattığı bazı ünlülere neden kızgın? Kim onlar? Ve cevabını bulacağınız onlarca soru: Fatih Altaylı’yla yaşadığı trafik kazasına kim sebep olmuştu? Ajda Pekkan neden çocuk sahibi olmadı? “Sibel Can’ın vücudunda kimsenin görmediği iki elbise var” derken neyi kastediyordu? Çalışanını Cuma namazına gittiği için işinden atmaya kalkan ünlü kimdi? Serdar Ortaç’a neden “Japon” imajı yaptı?  Rafet El Roman neden apar topar evlendi? Hangi pergel bacaklı şarkıcı onun dokunuşuyla stara dönüştü? “NERMİN, İMAJIMIN BESTEKÂRIDIR” diyen ünlü kimdi? Sanat dünyasında “Sümbül Ağalık” ne demek?Sanat camiasındaki vefasızlıklar, sahte yüzler, daha neler neler!“Belki ben, babamın ‘ceza’sıydım bu hayatta ancak... çok güzel kariyer planları yaptığım şişik cüzdanlı bazı sanatçılarım içinse ‘ödül’düm!..  Tüm bunlar ne içindi? İnsanların hırsı, para sevdası, entrikaları, birkaç kuruş daha kazanabilmeleri yüzünden mi?  Can verirken yanlarında götüremeyecekleri saçma kuruşlar yüzünden içimi bu kadar acıtmaya değer miydi?”(Tanıtım Bülteninden)  


Ata Demirer'in 2005 yılında yayınlanmış olan tek kişilik gösterisidir. Gösteriden Kareler. Etiketler: ata demirer tek kisilik dev kadro indir ata demirer tek kisilik dev kadro full ata demirer gosteri indir.