Bir Bağımlı

radikal, Jale Kerimol, 26/02/2002. Bağımlı Kişilik Bozukluğu. Bağımlı Kişilik Bozukluğu, başka birinin desteği yada yardımı olmadan hiç bir şey yapamama olarak tanımlanabilir.

Responsive image
YAZAR
Murat Güçlü
DOSYA BOYUTU
9,45 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052886847

Bir Bağımlı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Murat Güçlü. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Murat Güçlü'den Bir Bağımlı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bilmem, kaça çıktı sana yazdığım bu şiir?Kaça çıktı Parliament?Kaça çıktı ulan bu kahpe sevda?Savrulurken ciğerimin dumanları,hüzünbaz bakışlarım konuşuyor şimdi zehir zıkkım.Kimse sevmiyor evlat..!Herkes herkesle sevişiyor...Orospuyu oynuyor zaman...Akrep yelkovanı tecavüzden,Şimdi ki aşklarda genel evi bulamayan yeni yetmeye benzediğinden erotik ve müstehcen...Namus da kalmadı evlat..!Şimdilerde geleneksel hale geldi sevmeden sevişmek...Aşksa, iki bacak arasından ibaret.Âşıklar, hoşt..!Sevdalar puşt olmuş artık...Hadi eyvallah... (Tanıtım Bülteninden)  


Bir Bağımlı, Sandıklı. 541 likes · 1 talking about this. Çünkü kaybetmek bağımlılık Yapmıştı Bizde Sigara Gibi. See more of Bir Bağımlı on Facebook.